Foto- ja videoteenused

TELEPOISS

kütime piksleid, mis on tulvil emotsioone

emotsioone täis pikslid!
meist.

Telepoiss on grupp foto- ja videograafe, kes tegelevad igapäevaselt hetkede jäädvustamisega. Meie pundis on nii pulma- ja portreefotograaf, spordifotograaf, toote- ja reklaamfotograaf, teleoperaator, reklaamklippide operaator, helirežisöör, monteerija ja kujundaja.

Kirg

Teeme oma tööd kirega. Nii vaimselt, füüsiliselt kui tehniliselt oleme pidevas arengus, hoides oma vaimu erksa, füüsise vormis ning tehnika värske, et olla just Sinu üritusel oma elu tippvormis.

Meie moto on usaldus. Oleme kohusetundlikud ja hoolsad, peame kinni tähtaegadest ja kokkulepitust.

Oleme läbinud hulganisti foto- ja videoalaseid kursusi, võitnud mitmeid sellekohaseid konkursse ja osalenud paljudes žüriides.

 

FOTOTEENUSED

 

Pulmad

Portree ja pere

Sport

Tooted

Reklaam

Arhitektuur

Loodus

 

 

PULMAD

videoklipid

KONVERENTSID JA SEMINARID

PORTREE JA PERE

tagasiside

“Jäime oma pulmapäeva jäädvustustega igati rahule. Tiim oli väga proffessionaalne ja koostöö sujus väga ladusalt. Eriti meeldib see, et nii fotograafi, kui ka videograafi saab ühest kohast tellida. Teevad kõik algusest kuni lõpuni kõik ise valmis. Olen Telepoiss tiimi soovitanud paljudele ja soovitan ka edaspidi.”

“Kindlasti soovitan fotograaf Ivot –  väga tore ja asjalik fotograaf ja pildid väga ilusad.”

“Video on loominguline töö ja seda on hea teha paindliku vidograafiga, kellel on oma nägemus, kuid kes arvestab ka kliendi soovidega. Kelle töö on hästi planeeritud ja organiseeritud. Hea, et oleme leidnud koostöö Indrekuga. Igatahes, suur tänu ning kindlasti ei jää see viimaseks korraks.”

* kodulehel olevad hinnad on orienteeruvad. Tingituna võtte iseloomust, pikkusest ja asukohast küsi täpne hinnapakkumine siit!

Meie kodulehe valmistas www.e-poed.eu